Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van DDR2 de nem LGA775 hanem...

Van DDR2 de nem LGA775 hanem Intel socket 1155 foglalatú alaplap? És ha van tudnátok írni? (linket is )

Figyelt kérdés
És gyártanak még LGA 775 ös processzorokat? És hol tudnék venni?

2013. máj. 4. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, nem gyártanak és csak használtan tudsz venni.
2013. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Nincs sajnos LGA1155 -ös lap DDR2 támogatással, a múltkor én is áttúrtam érte a netet keresztbe-kasba. Valószínűleg azért lehet, mert ezek a procik már alapból tartalmazzák a memóra vezérlőt és az Intel letiltotta ezek támogatását. Másképp biztos lett volna olyan alaplapgyártó ami megcsinálja a kombó memóriás változatot, ha más nem az ASRocK tuti.

LGA775 -öst sem gyártanak már, néhány boltnak van még beragadt készlete de nagyon drágák. Használtan sokkal jobban megéri, ennél többet nem is érdemel hogy foglalkozz egy ilyen elavult platformmal.

2013. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát csak az a baj, hogy rendeltem egy lga775 ös procit meg 2 giga ddr2 ramot. a ram az hétfőn megérkezik, átadták a futárnak, lemondani nem tudom. A proci pedig nem jön mert nincs a boltban. ha a ram megjön ,de én akarok procit is, akkor elkell adnom az alaplapot meg a ramot is,és csak akkor tudok procit venni. Hát köszönöm a választ.
2013. máj. 4. 07:21
 4/7 hypno ***** válasza:

A használt processzor pont olyan jó, mint az új. ha nem valami elborult agyú tuningőrült fogságában volt, akkor örökös mint a szegénység, csak elavul.


Válogass kedvedre.

[link]

2013. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :) Már rendeltem is egy 3.0 Ghz 2 magos procit 5000 FT-ért :D
2013. máj. 4. 08:43
 6/7 hypno ***** válasza:
Na ugye!
2013. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Másképp biztos lett volna olyan alaplapgyártó ami megcsinálja a kombó memóriás változatot,"

Mi okuk lett volna rá LGA1155-ös lapnál? Eltudom képzeln ia szűk réteget aki mondjuk LGA775-ről frissít és vannak DDR2 moduljai, de ilyesmi miatt piacilag értelme.

2013. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!