Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret tudnátok ajánlan...

Milyen egeret tudnátok ajánlani főleg fpshez max 8000huf-ig?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor előbb tájékozódj a témában akkor nem lesz miért kioktatni. Mindig másban van a hiba ugye?
2013. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már mondtam. Csinálj egy videót 2k vs 10k-s egérről. És majd utána elhiszem neked a sok sületlenséget. Addig meg szerintem húzzál vissza ahonnan jöttél.
2013. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Csinálj egy videót 2k vs 10k-s egérről."

Milyet is lehetne? Mert az látszik is egy videón jól játék közben hogy viszonyul egymáshoz a kettő ugye? Vicces. Inkább neked legyen összehasonlítási alapod, mert amíg nem próbáltál jó egeret(a 10K+-os lézeres gémer csicás csoda az nem az) addig meg it tudod ítélni, hogy mi a difi ugyebár?

Amíg ez nincs meg ne légy már olyan okos.

2013. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem próbáltam volna ki életembe legalább mind2 fajtából 3-3 at, sőt az alsóbb kategóriásból többhöz is volt szerencsém, akkor nem írnám le ezeket. És egy videó alatt se annyit értek hogy 'egy videó' Nah mind1, nincs ilyenekkel kedvem sz@rakodni.
2013. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!