Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret tudnátok ajánlan...

Milyen egeret tudnátok ajánlani főleg fpshez max 8000huf-ig?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

gigabyte gm-m6580


Jóval az általad belőtt ár alatt van, könnyű, kényelmes, lézeres(!), 1600 dpi-s 3 fokozatú dpi állítóval és 2 db + gombbal (én a töltést és a gránátot szoktam rájuk bindelni)

2013. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Jó a 200 Ft-os Tesco-s is.
2013. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem sokkal drágább. Logitech g400


9 ezerért már kapsz, és normális szenzor van benne, még egérpad nélkül is fasza. Tudom mert bútorlapon használom és meg se kottyan neki, A gombok nyomáspontjai is tökéletesek, nem recseg ropog, egyben van. Jó egér, megéri a pénzt.

2013. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

#2+0.5xD

Azért ne 200 ft-s legyen, de a gombokon kívül és a dpi váltós marhaságon kívül ugyan azt tudja.

2013. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

"könnyű, kényelmes, lézeres(!), "

Úristen! Ez első kettő teljesen szubjektív dolog, a lézeresnél meg a felkiáltó jel nem kicsit röhejes.


Kérdező egér választásnál a két fő szempont: A jó szenzor és a kényelem. A fentebb ajánlott Logi G400 egyik szempontból biztos megfelel, a másik meg kérdéses, ezt neked kell tudni. Árában még Razer Abyssus ami szintén remek egér és inkább claw griphhez( a g400 plamhoz) szokott ajánlott lenni. minimálissal több az áruk, de megérik.

2013. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

"Azért ne 200 ft-s legyen, de a gombokon kívül és a dpi váltós marhaságon kívül ugyan azt tudja."

Ja persze képzelem milyen szenzort kapnak ezek a csodák...

2013. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"a lézeresnél meg a felkiáltó jel nem kicsit röhejes."


Az azért van ott mert abban az árkategóriában amiben az az egér mozog elég ritka jelenség... (Ugye 3 olyat veszel egy g400 árából)


A kérdés az volt, hogy 8000 Ft-ig mondjunk egeret, és 8000 ft-ig az a legjobb választás.

2013. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Válaszoltam a kérdésre is, ajánlott is két egeret, de látom szelektív a látás.

Amúgy elárulom, én meg az ilyen tudatlan idiótákat nem bírom elviselni mint te. Volt jó pár egerem, bőven van difi egy jó egér meg egy annak csúfolt kacat közt.

Viszont most legalább megmutattad milyen szellemi szinten állsz, vicces, hogy ha valaki nem ért egyet veled akkor már egyből jön a személyeskedés meg bemagyarázzák milyen szánalmas a másik. Helyetted is szégyellem magam...

2013. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

"Az azért van ott mert abban az árkategóriában amiben az az egér mozog elég ritka jelenség..."

Ritka, nem ritka, kit érdekel? Mai napig egy jó optikás/ infrás(3G/3,5G) az ajánlott.


"A kérdés az volt, hogy 8000 Ft-ig mondjunk egeret, és 8000 ft-ig az a legjobb választás."

Ne röhögtess már, az összes MS WMO1.1 sír.

2013. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

#Beep96

Szerintem töröld magad az oldalról. Aki csak mást akarna kioktatni annak nem itt a helye. Szégyenletes. Pff

2013. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!