Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek azok a laptopok,...

Melyek azok a laptopok, amelyek jó minőségű anyagokból vannak?

Figyelt kérdés

Az Acerben csalódtam.

A Toshiba keményebb, vastagabb műanyagból van, de nekem nem tetszik a hardver összeállítása.

Szerintetek melyek azok a márkák, vagy konkrét típusok, amelyek jól össze vannak rakva, nem recseg-ropog, nem műanyagba megy bele a fém csavar?

Vagy sok fém, alumíniumlemez van bennük masszívak?

Sajnos sokat kell hordoznom, nyitogatnom és már megbántam, hogy két éve egy Acer vékony masinát vettem. Ezt odaadnám anyukámnak és vennék egy jobb, új laptopot.

A pénz egyenlőre nem kérdés, de nem kell 200.000 fölé menni, mert mindenből van gyengébb hardverű. A mostani i3-as procival is elvagyok, mint a befőtt, nem melegszik.

Köszönöm a válaszokat! :)


2013. máj. 1. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
dell és lenovó(főleg a thinkpad)
2013. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, néztem a thinkpadokat, csak marha drágák. :D
2013. máj. 1. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
mennyire gondoltál?
2013. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
150.000
2013. máj. 1. 21:11
 5/10 CspCsj ***** válasza:
72%

Az a gond, hogy az üzleti kategóriájú laptopok pont kb. 150e-től indulnak, szóval nagy valószínűséggel kompromisszum lesz a vége....

(lenovo thinkpad, dell latitude, hp probook alá nem érdemes menni, ha a minőség az első szempont, de persze ki lehet fogni olcsóbb szériából is egy jobb darabot)

2013. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. A Lenovo G580 i3 GT 635m jónak tűnik. Egyenlőre azt nézem, mert most olvastam egy tesztet. Ha valakinek van jó ötlete, szólhat.
2013. máj. 1. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azta! Ez meg mitől ilyen olcsó? :D 4 magos (igaz AMD) proci, radeon videókártya, 256 GB SSD és csak 150.000? Ennyire nem viszik? Pedig kb ez a legjobb eddig, amit láttam.
2013. máj. 2. 17:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja bocs, elnéztem a sort, nincs benne SSD, de hát enélkül is jól hangzik.
2013. máj. 2. 17:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, ha nyár közepéig nem látok kecsegtetőbb ajánlatot, akkor ez lesz, bár most még Intel és Nvidia párti vagyok.
2013. máj. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!