Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gigabyte GT 640 2GB DDR3...

Egy Gigabyte GT 640 2GB DDR3 GV-N640OC-2GI-al lehetne valami kezdeni játékok terén?

Figyelt kérdés
A véleményekből kiszűrve igazából fullhd-n jól teljesít 4 magos prockókkal és 8 giga rammal. Vajon ez tényleg igaz?

2013. ápr. 30. 23:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Mivel nagy NVidia fan vagy. No meg hát nem hiába vagy 0%-os. :) Most mondjam azt, hogy én állandóan kipróbáltam mindkettő kártyát, azaz a NVidia 480, 580, 680, illetve ilyen AMD 5970, 6970, 7970. És most mondjam azt, hogy én mindig jobban megvoltam elégedve az AMD videó kártyákkal? Egyébként a 6670 1gb gddr5 sokkalta jobb, mint ez a 640-es. Barátomnak van egy GTX 460-a, ami már nem mai darab, és amikor volt, akkor is csak egy középkategóriás kártya volt, és a Far Cry 3 megy neki full grafon, Full HD-ban. Tehát nem lehet valami nagyon jó neked ez a 630 :)

Egyszóval kérdező, ne hallgass rá.

2013. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
jocika! én a far cry 3-at egy hd 7950-el ugyanaz a problémám mint neked, le kell vennem az élsimításból (igaz kinek mi a játszhatóság ) nem vénetlenül vennek 2őt is 7970-ből! de nembaj mert te gt 630/640-el te mindent fullon viszel! Taníts mester!
2013. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivan itt. Ti véletlen nem keveritek a Far Cry 3-at, és a Crysis3-at? Mivel a 7950-el fullon kéne mennie a Far Cry 3-nak, viszont a Crysis-ból lekéne venni az élsimítást. Szerintem itt ti valamit nagyon kevertek.
2013. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 jocika147 ***** válasza:
0%
Sajnállak titeket:) én látom amit látok. Mint mondtam ez az ismerősömnek a gépe, én ezt elmondtam, már az a ti dolgotok h elhiszitek-e vagy sem. Az a baj h ti nem értetek a géphez v komoylan mondom nemtom mi bajotok. Nem kell 50000 forintos kártya ahoz h elfusson minden mai game a gépen. Másrészt elég baj az h abból ítéli meg vki a másikat h 0 %-os a válaszaránya. Én nem szoktam anyiszor kommentelgetni, Agent én nemtom milyen AMD-ről zagyválsz itt, mindennem megvan az oka, nézz utánan hogyan csinálják az amd procit és rájösz miért olcsóbb az állítólagos ugyanolyan teljseítmény. Amikor az is állandóan melegszik. A wikipédián megtalálod. -.-
2013. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 jocika147 ***** válasza:
0%
Vagy csak gondolkozz el azon mi vezeti jobban a hőt az arany vagy a réz ...
2013. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 jocika147 ***** válasza:
0%
Amikor leírtam azt, hogy miért nem vennék ati kártyát, nem arra gondoltam h azok a legszarabbak. Mindegyik be kell válljon vkinek, de a többség mindig nvidiára szavaz. Az atitól szép gesztus az, amikor kianak egy új kártyát, és várhatsz pár hónapot mire hajlandóak kiadni azt a drivert, amivel normálisan működik. Ez az előbbi szerintetek leírt kártyánál már nem lehet gond mivel nem új , akkor a kedvedért újra leírom és helyesbítek. Elnézést h fikázom az atit, sok ember nem azért veszi meg mert jobb mint az nvidia hanem mert olcsóbb. És utoljára leírom a gyengébbek kedvéért, mivel a kérdező gt640-ről érdeklődött, valószínünek tartom h ilyet akar venni, és én csak bátrqan ajánlom neki
2013. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 jocika147 ***** válasza:
0%
Agent nem igazán érdekel h az AMD felvásárolta az atit attól még nekem mindig Ati marad, ilyen gyengén ne köss belém :)
2013. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ki beszélt most a procikról? hogy a frászba jött az ide? Itt a VGA-król van szó, és leírtam, hogy nekem az AMD videó kártyák mindig is jobban teljesítettek, pedig mindig kipróbáltam mindkettőt. Most is kipróbáltam egy 680 Lighting-ot, és az Asus Matrix 7970 Platinumommal sokkal jobban megvagyok elégedve. Egyébként meg ki beszél itt az 50 ezres kártyákról? A 6670 1 GB GDDR5-ös 20e körül van, csak hát eléggé megveri a te kártyádat. :) Azért szerintem tapasztalatok alapján többet eltudunk mondani, és én kíváncsi lennék, hogy te hogy játszol maxon Far Cry 3-al fullon ezzel a videókártyával, főleg hogy csak GDDR3. Elég érdekes lehet. :D No meg ha tényleg elég sok minden maxon is van, akkor is mekkora felbontás? 1024x768? :))
2013. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Mondom hogy nem Ati hanem AMD


Másrészt áruld már el,hogy miért venné meg a GT640-t,amikor az árán HD6670 1GB GDDR5 biztos kijön,de mivel a kérdező 2GB DDR3-t írt,azon áron ott a HD6770


Mind a kettő erősebb mint a GT640.


Az meg hogy mindenki Nvidia-t vesz,nem tudom honnan jött.


Épp ugyanolyan jó az Nvidia mint az AMD,csak Nvidia esetén a legtöbb esetben ugyanazt a teljesítményt drágábban kapod meg.

2013. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Jocika, tényleg nem értesz hozzá, francért kell itt pocsékolni az időt. Miért is van az(megint a legjobb VGA-kal jövök) hogy egy GTX 680 és egy Radeon 7970 között van általában 20-30 ezer külöbség, amikor a 7970 az új driverekkel általában odaver a 680-nak 5-10 %-ot? Akkor miért is drágább a 680? A hűtés meg olyan hülyeség amit mondasz. Vegyük példának az Asust. Csinál egy 680-at, meg egy 7970-et. Akkor a 7970-re szarabb hűtést rak, mert az AMD videókártya? A frászt. :) Nagyon, de nagyon el vagy te tévedve!
2013. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!