Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek aki a cikket...

Szerintetek aki a cikket írta, mennyire ért a számítógépekhez?

Figyelt kérdés

[link]

Ez elvileg egy PC-vásárlási tanácsadó, gyakorlatilag pedig jót lehet szórakozni rajta.


Mindjárt az elején, bele az olvasó pofájába:

"Az AMD Core 2 Duo és Core 2 Quad processzorokat képviseli, míg az Intel legyártotta az I3, I5, I7 processzorváltozatait."



Ha a cikk szerzője ért a hardverekhez, akkor ennyi erővel én lehetnék a köztársasági elnök. (Értsd: annyit ért a hardverekhez, mint én a politikához - mindkettőnk körülbelül tudja a neveket.)


2013. ápr. 24. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
wincseszter
2013. ápr. 24. 17:25
 2/7 anonim ***** válasza:

A processzor sebességével nem különösebben érdemes foglalkozni, a memória viszont annál nagyobb figyelmet igényel. Minél több van belőle értelemszerűen annál jobb.


És ez ért hozzá? Ennyi erővel én is elvezethetnék egy-egy szaküzletet.

2013. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez még jobb!

"A két processzorgyártó az Intel és az AMD örök harcot vív egymással, mind a videókártyák, mind a processzorok terén."


Mikor versenyzett a kettő? A másik hogy az Intelnek max IGP-je van, ott el is fogy a videokártya fogalom.

2013. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam még egy IQbetyár oldalt.


Arról szól, hogy

1.a notebook olcsóbb, mint a desktop PC.

2.A legjobb vétel a intelcorei7 (Már értem, hogy miért olcsóbb a notebook... Szerinte)

3. az asztali gépek erősebbek, mint a notebookok, a notebookok csak sokkal nagyobb árért képesek desktop teljesítményt nyújtani, mert a notebookokat alacsony fogyasztásra tervezték (kisebb a teljesítménye) Csak a notebookok jobb vételek mert olcsóbbak.


Értelem, ő a cikkszerző, és most cikkszerző úr, hadd mutassam be az értelmet: jajj bocsánat, ez nem fog menni sajnos.



Azért egy értelmes ember figyel az ellentmondásokra általában, remélem.

2013. ápr. 24. 17:53
 5/7 lindmayer ***** válasza:

néhány szerencsétlen megfogalmazás is belekerült, de ha ezektől eltekintünk, a gépvásárlás alap szempontjait azért elmondta, és még egész tűrhetően fogalmazott(láttam sokkal-sokkal rosszabb szöveget is)

de mondjuk az amd-t csak megemlítette, így a számítástechnikai ismerete hagy némi kívánnivalót(pl a memóriát nem kell a végtelenségig növelni)

2013. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval az SSD az vincseszter? :) Érdekes kis cikk az biztos.
2013. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lindmayer ***** válasza:

nagyon

bár a mási cikk sem semmi:

"Az optikai meghajtót is meg kell fontolni, ugyanis a legtöbben már nem is használnak fizikai adathordozókat."

én használok fizikai adathordozót, ugyanis a merevlemez annak számít

bár ő már jobban ismeri az amd vonulatot, és kicsit rési a cikk is, de a cikk taglalása egy borzalom

2013. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!