Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadnak netbookon a...

Miért akadnak netbookon a netes videok?

Figyelt kérdés
Most vettem egy jo kis Asus netbookot, teljesen jol megy, maga a windows7 is.. szinte alig akad, lehet egyszerre több dolgot is csinálni gond nélkül rajta. viszont nézem neten a videokat, pl youtube, ott viszont akadozva megy.. hang az van, de kb képekbe jön, néha begyorsit és megy normálisan pár másodpercig, full hd pl.. a netbook támogatja a full HDt legalább is az van Hdm i re matricázva, ebből gondolom hogy nem lehet benne gyenge video kártya hogy attol akadna. leszedtem k lite codec meg video codec packet de nem változtatott, a videokártya drivert is updateltem, de nem változott.. arra gondoltam hogy lehet csak a nettel van gond, mert wifiről nyomom, mondjuk a net sávszéleséggel sincs gond mert az is hatalmas itt ahol vagyok. szoval passz, ha van valakinek tapasztalata hogy oldotta meg vagy vlakinek ötlete erre az irjon thx
2013. ápr. 24. 15:07
 1/4 anti paladin ***** válasza:

Jó eséllyel kevés a memória, esetleg még a proci is kevés lehet.


Netes videók azért akadnak mert a böngésző habzsolja a memóriát és amellett még videót is le kellene játszania.

Egyszerűen kevés neki a gép.


Egyébként tényleg képes hd videót lejátszani normálisan de csak vinyóról, usb-ről.

2013. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaa.. hmm, az lehet akkor hogy a ram nem elég neki. :/ de nemértem, ugye Net book, kimondottan netezésre csinálták, meg a youtube amire ráépitenek mindenhol.. telon is. a Procival nincs gond, 1,6 ghz intel atom dual, viszont memoria.. 1gb, lehet kéne venni bele még 1 modult. meg amit néztem hogy a képernyőkmélő az is vlami hd s video volt ilyen netbook reklám zenével, azt olyan szépen játszodta, akadozás mentesen.
2013. ápr. 24. 15:28
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Az egy giga édeskevés. Gondolom azért mert jól mutat az 3e forinttal kisebb árcédula. Az meg ugye nem érdekli a menedzsmentet, hogy használni csak korlátozottan lehet.

Rakj bele még egy gigát és a 720p-s netes videók biztosan menni fognak. Talán az 1080p-k is de arra már nem esküdnék meg.

2013. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja az lesz, ráadásul amerikai áru :D kint vgyok floridába, annyival más hogy a billentyü kiosztás más z-y felcserélve de átállitottam windowson belül, 400$ volt az egész az árért szrintem illett volna beletenniük még 1 gigát legalább :D de mindegy igy is teljesen jol viszi a dolgokat, amugy Asus 1025c bbk
2013. ápr. 24. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!