Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASUS Xonar DX-es hangkárty...

Egy ASUS Xonar DX-es hangkártya mennyivel jobb egy MSI Z77A-G43 alaplapba integrált hangkártyájánál?

Figyelt kérdés
Creative Inspire T7700-as (7.1-es) hangfalszettem van és megéri-e 20 ezer forintot kiadni, vagy nem lenne olyan mértékbeli változás?

2013. ápr. 23. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az integrált hangkártyánál természetesen, sokkal szebben szól a Xonar DX, azonban mégsem ajánlom a vételt.


Mivel a Xonar DX egy körülbelül felső-közép kategóriás hangkártya, az említett hangrendszer viszont nagyon gyenge színvonalat képvisel, ezért a hangminőséget egyértelműen a hangrendszer limitálja, nem pedig a hangkártya.


Igazából ezen az alaplapon nincs annyira gyenge hangkártya, én bármelyik "gamer" (Logitech, Creative stb...) hangrendszer mellé megfelelőnek tartom.

A egy Xonar vagy Sound Blaster hangkártya, valójában egy normálisan összeállított, minőségi hangrendszer mellet nyer értelmet.

2013. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

keresztkérdés:


nekem egy Logitech x-530 5.1 szettem van. Ez mellé valami komolyabb cumó? Vagy hanyagoljam, mert ez is benga

2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ! :) Tervezk is egy úja hangfalszettet -> Logitech Z906
2013. máj. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!