Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Már nem...

Mi lehet a gond? Már nem tudom, mit csináljak!

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépemen az XP-t. Aztán ugye nem volt hang..Megnéztem, milyen hangkártya van a gépben: Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B-1]. Próbáltam hozzá drivert letölteni, le is szedtem egyet, azt hiszem, Vinyl a neve. Na most, az a probléma, hogy próbáltam skypolni, én mindent hallok, engem viszont nem hall senki. Pedig elvileg (a gép szerint) a mikrofon is megfelelően működik. Végeztem hangtesztet, nem érzékeli a hangom. A mikrofon biztos, hogy jó. Mi lehet a gond? Nem jó a driver, amit leszedtem? Valaki tudna segíteni, honnan szedjek le olyat, amivel tuti működik?

2013. ápr. 19. 21:26
 1/3 cianidetil ***** válasza:
Először is tudni kéne,milyen az alaplapod.Gondolom alaplapi hangkártyát használsz.Ha meg van a márka,akkor irány a hivatalos honlap és onnan tudod letölteni az összes drivert,beleértve a hangkártya drivert is!Szerintem a nem megfelelő Driver,és a többi driver hiánya okozhatja a problémád.
2013. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy egy sima MP3-at le tudsz-e játszani. Ha igen akkor ott más a gond...
2013. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani.köszönöm.:)
2013. ápr. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!