Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb mennyibe lenne egy ilyen gép?

Kb mennyibe lenne egy ilyen gép?

Figyelt kérdés

Van itthon egy öreg gép (valami pentium). Azt szeretném kicsit felturbózni, hogy jó legyen a win7hez, netezés, skype, word ilyesmi. Fater tudjon vele gépezni, neki kellene. (Én már évek óta nem használom. Csak ha nyomtatni kell valami, mert arra van dugva a nyomtató.)

Kell bele új alaplap, winchester, proci, hang, videó, ram

Nem kell ház, táp, dvd író (ezek jók a régiben is)



2013. ápr. 18. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben egy új konfigot elbír majd az a táp én fejenállva fogok tapsolni. Az ilyen gépeket nem érdemes turbózni, hisz drága, de ahhoz képest nem kapsz annyi pluszt. A legjobb lenne egy új gép, valami APU-s megoldás AMD-vel (FM2-ben) kijönne olyan 90E körül.
2013. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak beszélgetni akarsz, vagy valami kérdésed van a témában?


(Amúgy ez így nagyjából olyan lesz, mint Kossuth Lajos bicskája. Abban is csak pengét, nyelet, rugót, meg szegecseket cseréltek.)

2013. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A táp miért nem bírná el?
2013. ápr. 18. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz valami ilyesmit.

[link]

"Csak hogy legyen" célra pont megfelelő.

2013. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anti paladin ***** válasza:

Ha újonnan akarod:


[link]

[link]

[link]

[link]


Összesen 50e.


Memóriából lehet hogy elég lenne a 2 giga is de Sztem megér +3e Ft-ot a kétszer akkora kapacitás.

Esetleg érdemes lehet venni mellé új tápot, ha van rá keret, biztos ami biztos alapon.

2013. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 19. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A táp mért nem bírná el? Hát ha leírnád milyen azt is meg tudnám mondani...
2013. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!