Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Győrbe hol lehet olcsón kapni...

Győrbe hol lehet olcsón kapni számitógép-laptop üzletekben Segate Momentus 5400.6 os vincsesztert? Milyen árba vannak? és lehetne mást bele venni? és melyik üzletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
neten keresgettem.. de most nem tudom pontosan valóban ennyire drágák az üzletekben? 15-20.000 ft ot is el kérnek egy 250-320 gb-ért. és több Üzletben is érdeklődtem. de rendeléssel meg postai költséggel akár 25.e ft is lenne.. ami nem lenne túl jó.. ennyire drágák ezek a vincseszterek?? vagy szimplán le húzás ilyen helyen vásárolni? ? hol tudnák vajon ehhez olcsón hozzá jutni vagy csak a laptopomba kizárólag a "segate momentus"?? 5400.6 os vincseszter megy be?? más nem lenne jó? ? pld egy Samsung,philips,maxtor ami laptopba való és olyan bemenetelű. mert mindegyik különbözik. valaki valami megoldást?
2013. ápr. 16. 18:04
 1/2 BM-Striker ***** válasza:

Akármilyen 2,5-ös sata hdd vagy ssd megteszi helyette.


Mi a gép típusa?

2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg el is felejtettem oda írni: ez egy Compaq Nx7400 Laptop. nem mai gép de jó volt :)
2013. ápr. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!