Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cseréljem Asrock lapom+fx8120-...

Mian kérdése:

Cseréljem Asrock lapom+fx8120-at Asus lap+i5 2500k-ra? Hozzáértők válaszát várom.

Figyelt kérdés

Felajánlottak nekem egy cserét, hogy Asrock 990fx extreme3+fx8120-as amd procim cseréljem el egy Asus Maximus IV gene-z+i5 2500k-ra. Ezzel nincs is baj, nagyon is jól hangzik, viszont tanácstalan vagyok, mert jót és rosszat is hallok a lapról hogy corsair rammal újraindul stb. Az illető mindössze +20.000ft-ot kérne rá, amit kevésnek tartok. Hozzáértők ill. maximus iv gene-z lap felhasználók véleményét várom.

konfigom:

leírt proci+lap

gigabyte6870

coolermaster gx lite 500w

seagate 500gb 7200rpm

Corsair 8192MB Vengeance 1600mhz CL9 KIT(úgy hallottam ha ilyen ram van a lapba, nem vmi jól kezeli)



2013. ápr. 16. 12:32
 1/1 anonim válasza:
szerintem ne, maradj ennél. nagyon jó proci ez a 8120! ráadásul +20e ft, nagyon kicsivel több kakaóért? ugyanmár... ha naprakész AMD drivereket használsz, platformszinten jobb támogatást kapsz, mintha intel procid lenne!
2013. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!