Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne az erősebb konfig?

Melyik lenne az erősebb konfig?

Figyelt kérdés

1, [link]


2, [link]



Játékokra,netezésre használnám.

Még lenne 1-2 kérdésem:

Az 1es konfignál ott az alaplap mellett az a +3nap az mit jelent?

Meg van 2 asus hd7850es kártya 2gigás mind a kettő de az egyik drágább 5.000-el....amit én néztem ki az le van butítva vagy micsoda?

Max 55.000Ft-ért milyen videókártyát ajánlanátok? inkább azt a gtx 650 ti boost-ot? az jobb?


A 2 konfignál mi a különbség a 2 alaplap között? Az,hogy a 2-esnél 2 slot-al több van az jelenti a 2 ár közötti különbséget?És amiket ír az olcsóbb alaplapnál a leírásban azt tudja a drágább is(ha igen akkor az jobban,vagy valami újabb bios frissítés van rajta)?


Ramnál van még egy sima kingmax 1333mhz-es ram aminél nem írnak cl9-es késleltetést..az akkor jobb?


Ti akkor melyik konfigot ajánlanátok ha passzol minden cucc egymáshoz?Én mostmár inkább az 1es feé hajlok mert ramot azt később is tudok venni,vagy soakt számít az a hyper x blu kit-elés?



2013. ápr. 13. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

a második konfigot vedd,csak ne kit-be vedd a 4gb ramot,hanem 1 modulként.


a +3 nap azt jelenti,hogy nincs raktáron,+ 3 nap múlva érkezik csak meg,a kártyák közül az egyik,amit linkeltél csak 1gb,linkeld melyik 2 az amelyik közt tudni akarod a különbséget,és megírom...


55-ért egy 7850-es,de inkább ráköltenék a helyedben egy 61000-es 7870-re,még pedig erre:

[link]


bőven kiemelkedik a 7870-esek közül,kicsi oc-val felér egy 7950-essel,megéri +6k-ért az első konfig alaplapja nem éri meg,a második jó.. cl9-es ramot vegyél mindenképp...

2013. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!