Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó konfig lesz játékok...

Ez jó konfig lesz játékok erősebb futtatására? (lent)

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte GA-770T-USB3 alaplap

Proci: AMD Phenom II X4 955 BE

Videokari: XFX Radeon HD 5770 /"Assasins Creed"/

Táp: Cooler MAster GL550W

RAM: 4GB 1600mHz DDR3 Geil Value kit

A ház, Winchester most nem érdekes (Samsung 1TB)

Egy komplett gép kell max 200.000 forintból, ha valamit módosítanátok akkor lehetőleg innen mondjatok

: [link]

De annak is örülnék, ha minnél olcsóbban megusznám mondjuk más Szgépes boltban, ha tudttok olyat mondani köszi!


2010. ápr. 8. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a te szótáradban is azt jelenti az erősebb futtatás, mint az enyémben akkor jó lesz.
2010. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jenci ***** válasza:
Ez így jó.Elég lesz.Bár én a dual RAM esetén az 1333MHz-est választottam.Egy kicsit olcsóbb is és bőven elég a sebessége.Ráadásul ugyanúgy lehet húzni az 1333-ast is és Kingmax-ból kapol ilyet CL7 időzítéssel.
2010. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nos, én azért választottam az 1600-as RAM-ot mert gyakorlatilag nincs árbeli különbség abban a boltban e kettő között
2010. ápr. 8. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer lenne rajta?
2010. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

még itt körülnézhetsz: [link]

max 2-3e különbség van a 2 bolt között, de nézz szét hátha találsz jobb áron cuccokat.


VGA-ból én a helyedben Sapphire vagy HIS kiadást választanék.

2010. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam másik VGA-n, de asszem sokkal nagyobb ennek a grafikus proci órajele, de lehet hogy mágis Sapphire lesz, ég eldöntöm, továbbá Win7 lesz rajta ,erre kizárásos alapon jutottam, mert sztem XP nem vinné rendesen. de lehet hogy tévedek, a vista meg... inkább nem minősítem, kösöznöm a válaszokat, várom a további tanácsokat! :)
2010. ápr. 10. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:

A www.prohardver.hu oldalt ajánlanám neked.

Olcsóbban tudnál gépet összerakni, mint hogy egybe megvennéd.

2010. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Osynho ***** válasza:

Hello!

Egykét tanács:

Alaplapnak az újabb chipseteseket érdemes keresni (USB 3.0, SATA 3 stb). Ezek között, most nekem különösen megtetszett az Asrock 890GX Extreme 3. 27e Ft-tól kapni és szerintem nagyon korrekt darab.

[link]

[link]

Gigabyte-ból is kijött már az újabb széria.

A procin tudnál spórolni, ha 4 magosítható 2 magost vennél (B45,B50,B55).

Vga-ból, ha hosszú távra gondolkozol, akkor egy 5850-et javasolnék, bagyon jó kis karesz.

Egy Corsair VX450 is simán vinné a masinát.

2010. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van egy oldal gepigeny.hu oda regelsz beírod a gépigényedet és kiadja hogy mennyire fog akadni az adott játék

meg ez is ugyan az de ez feltérképez ia géped nem kell beírni semmit cask mindig végigcsinálja úgyhogy lassú meg itt nincsenek kommentek [link]

2010. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!