Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépről (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Ha minden stimmel akkor már most megrendelem(még +2500ft hozzámegy az árhoz a házhoz szállítás miatt,gondolom nincs más egyéb költség,ha csak nem nézik a távolságot).


Lenne még pár kérdés:

1,Elég lesz az az 500w-os táp?Ha esetleg több akkor az nem árt a rendszernek(kiégnek a kondik vagy valami)?


2,A videókártyáról mi a véleményetek?Inkább vegyem a hd7790-et vagy valamelyik gtx-et ebben az árban?


3,Van elég csatlakozó?Úgy értem,hogy a házban van elég hely,hogy minden rendesen elférjen,a kábelezés is jó legyen és minden bele tud menni a megfelelő helybe(pc csatlakozók,sata-k,3.25 és 5.25ös helyek)?


4,Előzőben már kifejtettem de itt konkrétan a ház érdekelne,alsótápos,jó ez a ház,elég nagy?


5,Alaplapra kb 20ezret szánok,van ettől jobb mint amit kiválasztottam hasonló értékben?


Ami nagyon fontos lenne:Operációs rendszert majd én rakatok rá de nem eredetit mert arra nincs már pénzem hanem írott w8-at pl.Meg lehet azt csinálni,hogy megjön a gép,kiveszem a vinyót a gépházból elviszem egyik ismerősömnek aki ráteszi az oprendszert vagy ha felnyitom a házat akkor már nem lesz garanciás(ha ez így van akkor csak a háznak veszik el a garanciája)?



2013. ápr. 12. 18:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

akkor jó...


szerinted ezen a gépen még a régi monitorral mennének az újabb játékok jó grafikán akadás nélkül? windiws 8-as oprendszerrel mert azt hallottam róla,hogy oda egy kicsit több ram kell

2013. ápr. 12. 19:13
 12/13 Osynho ***** válasza:
Nem tudom milyen felbontású az a monitor, de nálam hasonló konfiggal sima ügy a full hd is, max a durvább játékok nem full-on mennek max AA-val.
2013. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

max 1600x1200as felbontás,max 32bit,


alapértelmezett monitor s3 graphics pro savage ddr(microsoft corporation)

2013. ápr. 12. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!