Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépről (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Ha minden stimmel akkor már most megrendelem(még +2500ft hozzámegy az árhoz a házhoz szállítás miatt,gondolom nincs más egyéb költség,ha csak nem nézik a távolságot).


Lenne még pár kérdés:

1,Elég lesz az az 500w-os táp?Ha esetleg több akkor az nem árt a rendszernek(kiégnek a kondik vagy valami)?


2,A videókártyáról mi a véleményetek?Inkább vegyem a hd7790-et vagy valamelyik gtx-et ebben az árban?


3,Van elég csatlakozó?Úgy értem,hogy a házban van elég hely,hogy minden rendesen elférjen,a kábelezés is jó legyen és minden bele tud menni a megfelelő helybe(pc csatlakozók,sata-k,3.25 és 5.25ös helyek)?


4,Előzőben már kifejtettem de itt konkrétan a ház érdekelne,alsótápos,jó ez a ház,elég nagy?


5,Alaplapra kb 20ezret szánok,van ettől jobb mint amit kiválasztottam hasonló értékben?


Ami nagyon fontos lenne:Operációs rendszert majd én rakatok rá de nem eredetit mert arra nincs már pénzem hanem írott w8-at pl.Meg lehet azt csinálni,hogy megjön a gép,kiveszem a vinyót a gépházból elviszem egyik ismerősömnek aki ráteszi az oprendszert vagy ha felnyitom a házat akkor már nem lesz garanciás(ha ez így van akkor csak a háznak veszik el a garanciája)?



2013. ápr. 12. 18:42
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:

Jó a konfig.


1. Bőven elég az a táp, egy 300-as elvinné. Attól, hogy nagyobb, nem árt semminek.


2. Jó vga, miért vennél gyengébbet? Milyen felbontáshoz kell?


3. Nem igazán lehet gond, nincs annyi hardver, hogy ne férjen el.


4. Az jó, hogy alsótápos. Mihez képest legyen nagy? :D Ahogy látom a képeket, a kábeleket is el lehet vezetni hátul. Külsőre nekem nem tetszik, de nem is én veszem. :)


5. Az jó kis alaplap ebbe a gépbe.


A Wint abban a gépben telepítsd, amelyikben használni fogod. Miért vennéd ki? Garancia megmarad.

2013. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

mert erre a gépre kéne a win8 csak ezt ugye összeszerelve kérem


azt még elfelejtettem odaírni,hogy nekem régi monitorom van azt majd később akarok venni,64bites a monitor és az a kék dugós csavaros fej van hozzá..az is passzol?

2013. ápr. 12. 18:55
 3/13 Osynho ***** válasza:

"mert erre a gépre kéne a win8 csak ezt ugye összeszerelve kérem"

Ezt nem értem. Ettől még nem kell kivenni a hdd-t.


"azt még elfelejtettem odaírni,hogy nekem régi monitorom van azt majd később akarok venni,64bites a monitor és az a kék dugós csavaros fej van hozzá..az is passzol?"


Milyen az a 64 bites monitor? :D

2013. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen van a monitoron..nem tudom milyenek vannak a full hd-s monitorokon szóval ez lehet hülye kérdés :D

2013. ápr. 12. 18:56
 5/13 BM-Striker ***** válasza:
Minden videokártyához adnak átalakítót.
2013. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem kell kiszedni ahhoz a vinyót,hogy rátegyek egy oprendszert? mert úgy gondoltam,hogy az ismerősöm ráköti a saját gépére és úgy rakja rá
2013. ápr. 12. 18:58
 7/13 Osynho ***** válasza:
Kapsz átalakítót a vga-hoz, így rá tudod majd dugni. Ha véletlenül nem kapsz, akkor meg veszel hozzá, nem nagy kiadás.
2013. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Osynho ***** válasza:
És akkor nem egy gépben lesz, amikor telepíti? :D :D
2013. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az ipon.hu-n vannak még extrák pl hangkártya meg processzorhűtő..ha itt nem kérek semmit sem akkor marad mindegyiknél az alap?
2013. ápr. 12. 19:07
 10/13 Osynho ***** válasza:
Igen, integrált hangkari és a gyári hűtő, amit adnak a procihoz. Tuninghoz érdemes majd cserélni valami jobbra.
2013. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!