Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról? Négy GB memóriát még tennék bele, de vinné a mai játékokat szépen nem? Esetleg jobb ebben az árfekvésben?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 11. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. A videókártyáról nem véletlenül hallgatnak "dedikált"
2013. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott van jobb oldalt: Nvidia Geforce GTX 660M 2GB

Nézzél youtube-on teszteket róla, én részben úgy szoktam nézegetni egy-egy kártya teljesítményét.

Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=T22Hy2q9MyU

2013. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban. Bocsi, visszaszívtam, amit mondtam.
2013. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A videókártya önmagában elég úgy tudom, viszont a hozzá tartozó dolgok, mint processzor, elég hozzá az i5-ös?
2013. ápr. 11. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből már vehetnél egy normális asztali gépet, szerintem:D
2013. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az MSI márka nem megbízható? Mi a helyzet vele, igen megosztja a vásárlói kört. Lenovoról szintén ugyan ez lenne a kérdés.
2013. ápr. 13. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak jó szériák és rosszak. Első laptopom MSI volt, aztán (szerencsére) 1.5 év után bedöglött. Azért szerencsére, mert nem tudták javítani és visszakaptam a pénzt. :) 2. laptopom ezek ellenére szintén MSI volt (ár-érték arány miatt). Annak van egy szériahibája, amit garanciálisan javítanak vagy akár te magad is megteheted, ha értesz hozzá (bios frissítés szerű). De ezeken kívül még mindig jó és működik, most márciusban lett 4 éves. A billentyűzete viszont elég gagyi. Ha tudod nézd meg előtte élőben valahol.
2013. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen egy-egy videón láttam, hogy az nem a legtutibb. De akkor végülis nem nagyon van vele gond, az általad leírtakból ítélve.
2013. ápr. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!