Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik hogy a laptopom az...

Létezik hogy a laptopom az integrált videokártyát használja és nem az nvidiát?

Figyelt kérdés

ha igen hogy tudom megoldani hogy az nvidiát használja?

Lenne még egy kérdés...A laptop hütö sokat segit a gépen..? tudni illik ha bekapcsolom a gépet felmegyek játszani fps játékkal akor van 200 fps em de ha már ott ülök 10percet lemegy 80ra


2013. ápr. 9. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A gép tudja, hogy mikor melyiket kell használnia.

A jó hűtő tud segíteni, de csodát ne várj egyiktől sem!

2013. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nvidia bekapcsolása:

1. Asztalon jobb egérgomb

2. Nvidia vezérlőpult

3. Ha bejött, akkor a bal oldali sávban válaszd ki, hogy 3 D-s beállítások kezelése

4. Utána középen van, hogy Globális beállítások, ott az Előnyben részesített grafikus processzornál állítsd be az automatikus helyett a Nagyteljesítményű Nvidia processzort.

2013. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az miért van hogy leugrik az fpsem 10 perc játék után ?
2013. ápr. 9. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, félreolvastam, azt hittem, hogy be akarod kapcsolni. Akkor pont fordítva csináld, kapcsold az integrált grafikát, az automatikus helyett.
2013. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A biosban minél kisebbre kell venni, azt a mennyiséget, amennyit az integrált vga a RAMból lefoglal (0 nem lehet, vmennyi mindenképp fog maradni), és akkor inkább a dedikáltat fogja használni, és nem az integráltat.
2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!