Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom összekötni D-sub...

Hogyan tudom összekötni D-sub os monitorjaimat dvi videókártyámmal?

Figyelt kérdés

Van két D-sub os monitorom és egy hdmi és dvi al elátott videókártyám.

Tervem az volt hogy:

1. monitor DVI/dd-sub kombóval megy a dvi ba.

2. monitor meg DVI/HDMI átalakítóval és Dsub/DVI átalakítóval megy a hdmi be.

Noh hát igen... Az 1. összejött a 2. befürödtem...-> Amikor a két dvi akartam csatlakoztatni a dvi ban lévő kis 3-4mm lapocska melett lévő panelek megakadályozzák hogy a ketőt összedugjam...

Milyen átalakítót vegyek?


2013. ápr. 8. 21:47
 1/5 Osynho ***** válasza:

A vga-khoz szoktak adni dvi - vga átalakítót


[link]

2013. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tom értelmezni,

de szerintem ha a hdmibe nem megy bele az első átalakító, vagy ott akad akkor ima pchez való hdmi hosszabbítót.

2013. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 monitort akarom rádugni a VGA RA

egyiket ilyen vga átalakítóval rátudtam dugni

viszont

a hdmi részével van gondom mert a dsubot nem tudom átvinni hdmire-> nem illeszkednke az átalakítók

2013. ápr. 8. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a HDMI csak digitális míg a D-Sub csak analóg jeleket használ, ezért aktív eszközre van szükséged a jel átalakításhoz, így a HDMI - DVI - D-SUB kábelátalakítás sosem fog működni.

Egy aktív jelátalakító meg nem 2000 Ft, szóval jobban megérné, ha vennél egy új monitort.

2013. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösznöm!
2013. ápr. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!