Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik laptophoz külsö...

Létezik laptophoz külsö videokártya?

Figyelt kérdés
Samsung laptopom van de nem igazán birja az fps játékokat....van benne 8gb ddr ram de mivel laptop igy csak integrált vidikártya van benne van külsö video kártya vagy valami amivel erösebbé tehetném a gépem?
2013. ápr. 8. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán.Régebben olvastam hogy a fujitsu próbálkozott ilyennel de nem terjedt el.Nem is hiszem hogy beszerezhető,az áráról nem is beszélve
2013. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt már megtudtam hogy létezik de hogy milyen árban és hol lehet beszerezni arra még nem kaptam választ(számitogépes oldal irt vissza de gondolom nem akarnak másokat reklámozni ezért nem irják meg hol lehet beszerezni :))
2013. ápr. 8. 17:52
 3/6 +!Visitmen!+ ***** válasza:

1. Nem nagyon hinném, hogy ez valami "különleges" csatlakozó nélkül menne.

2. Ha ilyen valóban létezik használható módon, akkor nem is biztos, hogy olcsó lenne. De még esetleg utána nézek

2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt van róla szó: [link]
2013. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 +!Visitmen!+ ***** válasza:

Ezek érdekes cikkek: logout.hu/cikk/egpu_kulso_videokartya_notebookhoz_2/az_eszkoz_bemutatasa.html logout.hu/cikk/egpu_kulso_videokartya_notebookhoz_2/uzemeljuk_be.html

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen van.

Remélem segítettem ;).

2013. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 +!Visitmen!+ ***** válasza:

Bocs. Írás közben nem mutatta, hogy már írtak róla.

Sorry

2013. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!