Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi gépet hogy lehetne...

Az alábbi gépet hogy lehetne felturbózni?

Figyelt kérdés

Van egy régi gépem, össze vissza volt újítva amikor még nem nagyon értettem hozzá, hozzátesze most se nagyon értek! De azt eltudom dönteni hogy a gép egy nagy Sz@r! Szóval mos ilyen a gépem:

Intel Pentium 4 proci

Gigabyte Technology EP41-UD3L

OP rendszer: Windows XP

ATI Readon HD 5450

Mit lehetne rajta újítani hogy bírjon (full grafikán) a mai korszerű játékokka? Pl: Crysis 3



2013. ápr. 7. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha Crysis 3-azni akarsz full grafikán, akkor kell egy 250-300 ezer forint, az egész gépet lecserélve.
2013. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anti paladin ***** válasza:
A gépház beltartalmát egy az egyben újítani kell. :)
2013. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Új géppel megtudod oldani, hogy a Crysis 3 fullon menjen.
2013. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezen valóban nem érdemes semmit újítani, ha Crysis 3-at akarsz játszani full grafikán. Ehhez nem elég a vieokártyát kicserélni. Viszont ha kicserélded a processzort, akkor platformot is kell váltanod: veszel új alaplapot, amibe bele tudod tenni az új processzort. Viszont lehet, hogy az új alaplapba új memória is kell, arról nem beszélve, hogy az egész el sem fog indulni a régi tápegységgel...
2013. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igan, azt gondoltam hogy nem elég csak a procit lecserélni... hm...
2013. ápr. 7. 13:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy nem elég csak a procit kicserélni. De ha mondjuk nem Crysis 3-azni akarok csak BF3 -azni, akkor?
2013. ápr. 7. 13:34
 7/7 anti paladin ***** válasza:
Egy gyors core2-vel elfut rajta a bf3 800x600-ban minimumon ha van legalább 2 giga ramod.
2013. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!