Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni az...

Mennyiért tudnám eladni az alábbi tápegységemet?

Figyelt kérdés

Cooler Master GX650W


Ez még E3-as verzió!


Dobozával, cuccaival, tip-top állapotban (nagyon keveset használt), még 3 év gari van rajta.


[link]


Mennyit érhet?


Normális válaszokért zöld kéz jár!



2013. márc. 17. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez kb olyan mint az újracsomagolt termékek. Pl a kirakati, teszt darabokat amiknek semmi bajuk, újracsomagolják, előtte letesztelik és úgy adják el. Azokat kb 10-esel olcsóbban adják, vagy minimum 8-ezerrel.
2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl a legutóbbi amit néztem az a nexus 7 újracsomagoltan, a legkisebb tárhelyeset 8 gigás talán... 56 körül adták, újonnan 64 körül van.
2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Szám szerint mennyi lehet?

Én olyan 15eFt-ra gondoltam.

2013. márc. 17. 18:56
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

15 viszonylag reális érte de aki tudja mit vesz E3 ért nem fog ennyit adni max. 10 körül már ha egyáltalán megveszi bárki...


5ezret hozátesz és uj D3 at kap


meg amugy is aki iylen nagy tápot vesz az már jól megválasza


szval csak oylan vevöt foghatsz k ia ki az alacsony fogyasztásu 300-400W t sem evö biztosan, konfigjához egy márkás és nagy W -ú tápot szeretne


"ő" meg kb. 10 et fog érte adni


de hát probáld árulni 15ért max. alkudnak majd

2013. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ! Zöld kéz ment!
2013. márc. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!