Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Önműködő a sony xperia tablet...

Önműködő a sony xperia tablet s készülékem! Mi lehet az oka, baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szó szerint értendő a dolog! Önműködő a tablet-em magától nyit meg zár be dolgokat(nem teljesen csak ledobja a "tárcára"), magától ugranak fel kis ablakok vagy ép én megnyitom el eltűnik úgy hogy nem érek hozzá! Vagy többszöri érintésre sem nyit meg valamit, pl: a sarokban lévő óra és akkumulátor résznél ha érintem nem nagyítja ki vagyis nem ugrik elő a kis ablak! Miután megkaptam már csinálta és azt hittük hogy frissítés kell neki azért történik mindez, de nem mert frissítettük (előtte csináltunk egy rendszer vissza állítást is)letöltötte a 352 MB android legújabb verzióját és fel is raktuk, de a probléma nem szűnt meg, vírus irtó is van rajta nem hisszük hogy egy újonnan vásárol gép vírusos lenne! A készülék más országból lett hozva konkrétan a boltba már nem tudom visszavinni, de regisztráltuk 'netten' és elvileg ingyen szervizelniük kellene a világ bármelyik Sony kereskedésében! Elég drága volt és kicsit padlóra tett a dolog! :( Mi lehet vele? Mit tanácsoltok?
2013. ápr. 6. 15:30
 1/2 zakhaev ***** válasza:

ez lehet attól hogy a fólia alatt van valamilyen anyag (már ha van rajta fólia, és ez a hiba nem a legvalószínűbb)

vagy rossz a kijelző, de ezt így nem szokták cserélni, ha garis akkor kicserélik az egész készüléket, ugyhogy én elvinném egy szervízbe.

2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs fólia!

És azért gyanakszom valamilyen rendszer hibára (nem pedig képernyőre) mert nem mindig csinálja! :(

2013. ápr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!