Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj, segítenél?

Mi lehet a baj, segítenél?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fél éve vettem , egy gépet:


amd fx 6100

hitachi 1000gb sata3

sapphire hd 7850 oc

4gb kingmax 1333mhz

fsp hexa 400 w


Nos, megvettem a bf3at, ami szerintem kellemesen kihasználja a gépet, és valamilyen oknál fogva, ha játszok multiban , 10 perc után egyre és egyre többször laggolok be 2-3 mp-re, és ez nagyon idegesítő valamint szerintem nem normális... A játék ugyanúgy laggol low és ultra beállítsok mellett is, full hd-ban és az alatti felbontásban is, szerintem azért egy ilyen gépnek bírnia kéne egy ilyen játékot... Ez nem csak a a bf3-nál jön elő, ac3, crysis 2, crysis 3, far cry 3, mindél laggolok, és élvezhetetlen minden... Win7 ultimate 64 bit-em van...

Szerintetek miért csinálja ezt ? A hdd és a vidikari biztos, jó, már voltak garanciában emiatt, de aztmondták jó... Nagyn el vagyok keseredve már hogy miért csinálja ezt... Mielőtt elküldtem a hdd-t is gariba, szabályosan kattogott.. Ugye akkor azt mondták jó, és el is hiszem nekik, pcx megbízható.. Most visszakaptam most nem kattog, de ugyanúgy laggolok...


Letöltöttem az aida 64 extreme editiont és, ha az számít valamit amikor memóriatesztet futtatok, a L2 Cache-nél, memória másolásnál befagy a program, és kiírja hogy zárjam be stb... Szóval szerintetek mi lehet a gond ? lehet kevés a táp ? vagy a proci ? Azt még megfigyeltem hogy amikor jól belaggolok akkor a proci60-65 % kihasználtságról felugrik 80-85-re majd vissza.... A memória stabilan 3gb-os kihasználtásgon van. Bocsi hogy hosszú lett, de remélem tudtok segíteni.



2013. ápr. 6. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan alkalmazás, ami időlegesen jobban leterheli a meghajtót? Vírusirtók pl?
2013. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs, a gép hdd-je újra lett formázva. Csak a bf3 van rajta meg nod 32. Mostanra megint kattog, amúgy ha számít a kattogás főleg akkor jön ha alvó áll apotból áll fel a rendszer..de máskor sem kizárt.
2013. ápr. 7. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
HD Sentinel mi mond?
2013. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kondícióra 8%-ot ír... Ez rossz ? Gari azt mondta jó...
2013. ápr. 8. 14:46
 5/9 A kérdező kommentje:
És 985 hibás szektora van... AZt írja a program hogy ezen a szinten még nem cserélik...
2013. ápr. 8. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik megvan a hibás komponens. Szerezz be egy másik meghajtót, addig ezt lehetőleg ne is használd!
2013. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor ezt nem cserélik gariba ?
2013. ápr. 8. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Rá kell kérdezni. Kellene, hogy cseréljék, mert anyaghiba és nem felhasználói eredetű.
2013. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, most küldök akkor egy e-mailt pcx-nek :) Nagyon Köszönöm Vazeratti
2013. ápr. 8. 15:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!