Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fel lehet-e tenni a (alap)...

Dzola23 kérdése:

Fel lehet-e tenni a (alap) dd-wrt-t egy TP-Link WR1043ND-re?

Figyelt kérdés

Telnet és mindenféle parancssoros dolog nélkül.

Videót találtam is egyet csak nem tudom,hogy a videó megvágás miatt nem mutatta-e.



2013. ápr. 3. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok,hogy előszór a factory-sat kell felrakni és miután már a dd-wrt fent van lehet majd a webflash-eset.
2013. ápr. 3. 14:33
 2/4 anonim ***** válasza:

TP-Link TL-WR1043ND 1.1 / 1.4


Miután írja, igen, de inkább olvass utána, mert van amit el lehet flashelni aztán se kép se hang, már csak azért is mert a tp-link szereti időről-időre megváltoztatni az alap IP címet és lehet az is elcseszi.

2013. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen fel lehet.
2013. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom,hogy létezik,mert én is megtaláltam a dd-wrt oldalán a típust csak azt nem tudom,hogy mindenféle macera nélkül felmegy-e rá(mint egy gyári) vagy konzolosan kell telepíteni/konfigurálni.
2013. ápr. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!