Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép megéri az árát?

JuhászDork kérdése:

Ez a gép megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]

ha nem, akkor miért nem?


2013. ápr. 2. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Ennyiből jobbat kapsz újonnan is.
2013. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a hozzászólások nem ezt bizonyítják, én meg ennyire nem értek hozzá.
2013. ápr. 2. 23:35
 3/15 anonim ***** válasza:
175k? ááh talán olyan 90k. Főleg hogy használt.
2013. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen hozzászólások? Ott is mindenki azt írja hogy nem ér ez ennyit, csak az eladó okoskodik hogy pedig de...
2013. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen.

csak az eladó már mittudom én mennyi ideje tagja annak az oldalnak,a többi meg ilyen kis újonc.

így inkább azt gondolom hogy az eladónak van igaza.

2013. ápr. 2. 23:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Az még nem jelenti azt hogy igaza is van, persze hogy minél drágábban akarja adni a saját gépét.

Nekem még magasabb rangom van azon az oldalon mint az eladónak, ha belépek és odaírom hogy nem éri meg, akkor elhiszed?

2013. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2013. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak azért is elolvastam elejétől a végéig, de szegény eladó kicsit el van szállva magától. Már a felétől látszik hogy rájött (már ha rájött) hogy nincs igaza, de azért még próbál a többi emberből hülyét csinálni. Hátha sikerül neki. Hát nem jött be. + még mindig maradnék a 90k-nál. Vagy annyinál se lassan. :D
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anti paladin ***** válasza:

Kivesézve:


A proci: Az egy Core 2 quad aminek a gyártását kb. 5 éve hagyták abba. Ha később jobb procit szeretnél akkor egy az egyben cserélned kell a lapot a procit és a memóriát.

Alaplap: az egy drága tuning alaplap, amire a nagy átlagnak nincs szüksége és ahogy írtad, nem értesz hozzá, így nem is nagyon tudnád kihasználni.

Memória: ddr2. X éve nem gyártják és használtan kerül annyiba mint a ddr3 újonnan.

Merevlemezek: A mennyiségből ítélve emberünk raidbe kötve használja amire szintén nincs szükség kivéve ha munkagép vagy nem tudod mire költeni a pénzed. Többre mész egy ssd+hdd kombóval. Olcsóbban.

Vid. kari: ebben nem vagyok otthon.

2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki üzenetet hogy itt írjátok hogy sok érte a 175K, fel van háborodva hogy miért hallgatok ilyenekre, hogy itt nem tudják stb....

Azt mondja hogy ilyen jó gépet nem veszek ennél olcsóbban.

2013. ápr. 2. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!