Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a külső vinyónak?

Mi a baja a külső vinyónak?

Figyelt kérdés

Kaptam kölcsön egy 1 Tb Samsing külső winchestert.

használtam, minden rendben ment, adnám vissza, amikor is kitöröltem mindent és 2 probléma jelent meg.

van egy olyan mappa ami ugyan csak 20,4 MB de nem engedi törölni mert zárolt vagy mi, ele tudom képzelni hogy kerültetett rá...

A második hogy hiába tötröltem le mindent, azt írja ki hogy 931 Gb ból szabad 841 GB.

MIt tegyek, hogy teljesen kiürüljön?

köszönöm



2013. márc. 31. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha teljesen üres vinyót akarsz, akkor formázd le és kész...
2013. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A törölhetetlen cucc, ami a helyet foglalja, az a rendszervisszaállítás és egyéb windows cuccok lesznek.

Kérdés, hogy mit szeretnél. Ha csak üresen akarod visszaadni, akkor egy formázás és meg van oldva, ha viszont mindent törölni akarsz, hogy ne is tudják visszahozni, akkor DBAN vagy hasonló program, ami felülírja az egészet.

2013. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!