Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez törlési probléma?

Merevlemez törlési probléma?

Figyelt kérdés

3 db merevlenez van a gépembe 1 sdd és 2 hdd

az 1 TB os hdd-n 180 GB szabad hely van, le akartam róla törölni egy játékot (szabályosan, vezérlőpult programok uninstall) azt írta, hogy letörölve de nem törölte le, utána le akartam törölni egy filmet (el is tünt) de ugyanannyi szabad helyem van 180 GB mi lehet a gond ?



2013. márc. 29. 02:49
 1/3 BM-Striker ***** válasza:
100%
Ürítetted a lomtárat?
2013. márc. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm sikerült :) ment a zöld kezecske
2013. márc. 29. 03:20
 3/3 Chello ***** válasza:

A programok telepítése "varázs ló" általában el szokta követni, hogy a listában hagyja azt a programnevet is amelyik programot amúgy sikeresen eltávolította.

Win7 .mél azt vettem észre, hogy ha várok egyszer csak eltűmnik a listából is.

Ugyan erre xp alatt az volt néha megoldás, hogy mégegy eltávolítást nyomtam rá és akkor csak kikapta a listából.


A programok nem mindíg távolítódnak el teljesen a számítógépről. Ez arra jó, hogy például, ha újból feltelepítem egy másik verziójukat vagy akár ugyanazt akkor egy csomó dolgot nem kérdez már meg vag alapvetően úgy jelöli őket meg mint ahogyan a program legutóbbi telepítésekor voltak.

Emiatt a Program Files-ben is valamint a Documents and

Settings-ben is meghagyja a program mappáit csak kevesebb tartalommal.


Én szeretem, hogy ez így történik.


Annak idején XP alatt volt jellemző hibajelenség, hogy a törölt tartalom méretének megfelelő hely nm szabadult fel a lemezen. Úgy tudom ez ma már nincsen, de legalább is szembetűnő mértékben nincsen.

2013. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!