Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez probléma, eltűnt,...

Merevlemez probléma, eltűnt, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A napokban újratelepítettem a gépemet, felraktam a Windows 8-at, plusz beraktam a gépbe egy 80 gigás merevlemezt, ami előtte működött, sőt, a gép újratelepítésének napján is működött, azaz tegnap este láttam az adatokat rajta.

Ma bekapcsoltam a gépet, és nem tudom megnyitni a tartalmat. A Total Commander látja a meghajtót, azonban ha rá kattintok, azt írja, "Nincs ilyen meghajtó!"


A Partition Master nevű program képe, a legalsó, 3. Disk az eltűnt.

[link]


Hogy tudnám visszanyerni a merevlemezt, az adatokkal együtt? Nagyon fontos dolgok vannak rajta.



2013. jan. 16. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

visszateszed az XP-t, vagy a WIN7-et.

(a 8 még nem megbízható, ezt minden WIN8 fórumon hangsúlyozzák. Talán, ha megjelenik hozzá az SP1 akkor érdemes lesz felrakni...)

2013. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Win98 óta bármely windows leghamarabb az első szervízcsomag után használható, addig egy selejt, meg sem érdemes nézni.

A win8 még béta teszt időszakban van. A Microsoftnak van a legnagyobb teszter bázisa: az összes felhasználó, aki a "kiadott" verziót használja, valójában béta teszter...

2013. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hm, akkor mindenképpen tegyem vissza a biztos Win7-et? Más mód nincs? Azért a merevlemezt csak láthatná.


Köszönöm a válaszokat azért.

2013. jan. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!