Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy is kell normálisan...

Hogy is kell normálisan berakni a ramot?

Figyelt kérdés
Szeretnék berakni még 2gb ramot a gépembe mert a mostani 2gb manapság elég kevés :D Hallottam olyanokat h nem mindegy milyen sorrendbe rakjuk be pontosan h lenne a legjobb a sorrend? Most jelenleg van benne: 1gb (DDR2) és két 512-es (szintén ddr2)még egy szabad hely van. Milyen sorrendbe érdemes elhelyezni a ramokat?

2013. márc. 28. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a rendszer is megy vele azt úgy értettem hogy miután kicseréled az alaplapot a rendszer nem éli túl (legalábbis nekem ezt mondták) 99% hogy új rendszert kell felrakni... ha az alaplapom ddr2 es akkor végül is csak azt fogadja be ugye? (értelem szerűen :D) de végülis akkor nyugodtan megvehetem és berakhatom a ramot minden féle nagy szakmai tudás nélkül? :D ha a bios megoldja magának akkor nagy baj nem történhet ugye? :D
2013. ápr. 3. 15:15
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagy baj nem történhet. :)

Sőt, még a rendszer is működhet az új alaplappal. Lehet, hogy nem fogja felismerni, de a 99%-ot kicsit túlzónak érzem. Driver-eket mondjuk le kell cserélni majd arra, ami az új hardverhez való.

2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendben :D köszönöm szépen a válaszokat :D
2013. ápr. 5. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!