Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra ez a videokártya...

Játékra ez a videokártya rossz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

videokártya:

ATI RADEON XPRESS 200 Series

Még egy kérdés:

Ha a processor celeron van pentium az nagy különbség vagyis a celeron nem jó játékra?

Utolsó kérdés:

Ha HDD-n kevés a hely a játék feltelepítése után akkor amiatt lehet rosszabb a játékélmény?


2013. márc. 26. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen játékokra?

Újabbakra esélytelen az egész gép.

2013. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Empire total war

de nem erről van szó hanem a kérdésre kéne a válasz azt tudom, hogy nem fog menni de jó lenne tudni.

2013. márc. 26. 18:28
 3/12 anti paladin ***** válasza:
68%

A vinyón lévő szabad hely mennyisége nem befoláysolja az fps számát.

Van köztük különbség de konkrét típusok ismerete nélkül sem ez sem az nem jelenthető ki.

Az x200-zal cs 1.6, q3 jellegű játékok mennek el.

2013. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen az Empire meg sem nyikkan. Nem csak a VGA miatt, hanem az egész gyenge hozzá.


A Pentium vs Celeron meg attól függ konkrétan melyik típusok, általánosságban jobb a Pentium, de az ezer évesek már abból sem érnek semmit a mai játékoknál.

2013. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kösz

tehát ha celeron 3.4-em van akkor elmehetne egy pentium 2.4?

2013. márc. 26. 18:32
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kérdésre válszolt #1 is

talán nem kéne kérdezned ha tudod a válszt magadtól is

total war hoz nem lesz jó nem fog vele menni

de más se nagyon

iszonyú régi és iszonyú gyenge

sosem voltak alkalmasok játékra még a maga korában sem

az hogy nagyon kisigényüek elfuthanak az egy dolog de azokból is inkább régebbiek


ha nincs szabad hely egyáltalán akor az fps szám nem kicsi lesz hanem 0 mert a gép kifagyhat

nem nem a játéknak kel a szabad hely hanem a windowsnak hogy megfelelöen müködjön

még windows 95 nek is kell meg mindenek

ha nincs hova irnia akor nem tud müködni

de szerintem pár gb ot felszabadítani nem nehéz

ha meg olyan kicsike lemez akor valószinü anyira rosz a kondiciója is már hogy bizony minösége miat csökentheti a teljesítményt így az fps számot is

de ez sem ugy lesz hogy 30 helyet 20 fps lesz stabilan hanem fagyogatni szagatni fog a játék 50 fps melet is...

2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5


de persze játékoknak is kel általában kicsike szabad hely csak azért irtam (ugy let voln helyesebb hogy nem >csak<)

hogy maga a gép sem fog jól müködni így a játék müködése értelmét veszti...


attól függ ha azonos alapokra épülö proceszorokról van szó akkor akár a pentium 2,4 is böven lehagyhasa a pentium 3,4 et de legalábis hasonló szintet hoz

különbözö alapoknál pedig atól füg melyik épül erösebb alapra (általában az erösebb újabb is)

így egy core alapú celeron sokkal jobb lehet mint egy celeron D pl.

2013. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* meg nem csak celeron D hanem pl 478 as régi pentium 4 es töl is jobb lehet a core celeron


de feltételezve hogy valami nagyon alap és elavult 1 magos 775 ekröl vam szó

így a ketö közül pentium 2,4 et érdemesebb használni mint celeron 3,4 et

é ehez pontosan tudni kéne melyek


de lényegében feleseges ezel is foglalkoznid mivel egy pentium 4 nem lesz elég a total war hoz

de még core alapú 1-2 magos olcsó procikat is kétségesnek tartanám hogy elegek lenének hozá

a stratégiák nagyon proci igényesek sajnos... (és ez nem is egy régi stratégia méghozá...)

2013. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát a borítón Intel Pentium 2.4GHz írnak.
2013. márc. 26. 18:48
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az nem elég és nem is értem miylen boritó


ha Dobozán akkor ott kel legyen pontos adat is...


de mint irtam kevés lesz hozzá szóval gyüjtögetni kell vagy pedig beérni régi játékokkal sok stratégia volt régeben is ami igen gyenge gépeken is elment

2013. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!