Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD + ATI vagy Intel + Nvidia?...

AMD + ATI vagy Intel + Nvidia? (többi lent)

Figyelt kérdés

Új asztali gépet szeretnék venni, de nem tudom, hogy olyat olyat vegyek-e amiben AMD proci van és ATI videokari vagy inkább Intel proci + Nvidia videokari?

Konkrétan amit kinéztem: AMD FX-6100 (3,3Ghz) X6 processzor, Asus 7850 2GB DDR5 videokártya és egy Intel Core i5-3470 "Ivy Bridge" 4 mag (3,6 Ghz turbo) processzor, Gigabyte GeForce GTX 650 2GB DDR5.

A mostani gépemben egy intel proci muzsikál és meg vagyok vele elégedve magához képest, de a régi gépembe AMD volt és azzal sem volt semmi bajom a maga idejében. a gond az, hogy nem tudom, hogy mostanság melyik lenne jobb játékokra, filmnézésre.

Tapasztalatokat, véleményeket szívesen fogadok. Köszi!:)



2013. márc. 25. 17:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm! Elnézést kérek, hogy annyira tudatlan voltam, hogy azt hittem minden ember megérti ha véletlen ATI-t írok at AMD helyett, hisz én még régen ATI radeonnak ismertem meg, de ez most mindegy. A gép nem előre összerakott, de a teljes konfig még számomra sem egészen tiszta... :) valószínűleg az egyik kedves kommentelő javaslatára inkább AMD FX-6300 lesz, de köszönöm, hogy segítettétek eldönteni, hogy inkább az AMD legyen.
2013. márc. 25. 19:02
 12/12 anonim ***** válasza:
jól döntöttél:) játékra sokkal jobb az első konfig vidikarija és tényleg érdemes visherára azaz piledriver-e beáldozni mert sokkla jobb mint a bull. :) szal jobbán jársz az fx 6300al mint a 6100
2013. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!