Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a tápegységben zárlatos...

Jocika147 kérdése:

Ha a tápegységben zárlatos lesz valami amikor égettszagú, akkor semmi féle képpen nem működik tovább bármi is ment benne tönkre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Jó esetben nem.


De nem is értem miért próbálnád tovább használni,ha leégett.


Pontosan milyen tápról van szó?

2013. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy benne égett-e le valami, de nem értem mire gondolsz. Ha benne is égett le azért használom mert nincs másik. Viszont egy másik kérdés: ha az Eternet kábelt párszor kihúzgálom a csatlagozóból az okozhat ott zárlatot? mert lehet akkor az büdös. Volt itt is ez a nagy vihar és nem tom h most mivan és milesz, nem akarok kiadni pénzt most ilyen dolgokra csak vga-ra.


a táp típusa: ZALMAN ZM400B-APS

2013. márc. 23. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ahol valami égett szagú,ott valami tönkrement.


Ezen nincs mit kertelni.


Mehet még vele a gép,de semmi biztosíték nincs rá,hogy a következő égett szagú hardvered nem az új VGA lesz.

2013. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak azthittem ezért tönkremehet a többi alkatrész is ha a táp hibásodott meg, viszont a másik kérdésemre van válaszod?
2013. márc. 23. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Azt nem mondtam hogy nem ment tönkre más.


Le kéne tesztelni egy működő táppal.

2013. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:
100%

"A számítógép füsttel működik. Amióta az enyémből kijött, nem működik"


Ha jellegzetes "amper-szag" jön a gépből, annak több oka is lehet. Bizonyos szigetelő gyanták, lakkok, melegedés hatására égett szagra hasonlót produkálnak. De ha ilyent érzel, azért az nem jó jel. Alaposan utána kell nézni, mi okozhatja, mert később (mint már előttem is írták) komolyabb gond lehet belőle.

Olyan alkatrész nem nagyon van, ami "egy kicsit" tönkremegy, de azért hibátlanul működik.

2013. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!