Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a számitógép konfignak...

Ennek a számitógép konfignak valami jó számitógép házat kertesek a régi tönkre ment?

Figyelt kérdés
alaplap:MCP73VT-PM,Merevlemez:hitachi 320gb,proceszor core 2duo,ram,4gb.DDR2,DVD Iró: multi drive,videokárty gt630,táp:Fsp group.inc.atx.500w,proceszor hutő coller master -fontos lene hogy jól szelőzön ledes ventilátorok legyenek benne.
2013. márc. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá? A hűtő pontosan milyen? (cooler master xy?)
2013. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben tuti tud szellőzni.

2013. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] EZ a proci hutő a házra olyan 74, 60,vagy 40Euroert gondoltam valami szép nagy gépházat mert alaplap csere is lesz.
2013. márc. 20. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudtok valmiet mondani
2013. márc. 20. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ha többet szánsz rá:

[link]

vagy ha kevesebbet:

[link]

vagy ha még kevesebbet, akkor amit írtak előttem.

Ebben a három házban simán elfér az a procihűtő (nem olyan nagy darab). Lehet beléjük rendesen ventit rakni.

Nekem cm 431 van (ami teljesen ugyan az, mint a cm 430 csak más oldal és előlappal) és szellőzésre kiváló bár ezért jönnek ki a hangok belőle rendesen.

2013. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!