Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy AsRock M3N78D-FX...

Van egy AsRock M3N78D-FX alaplapom 3-4 hónapos, új. Olyan gondo mvan hogy ha, XP van rajta és Hang drivert próbálnék telepíteni.1. képet kapom. Mit kéne tenni jelenesetben hogy Xp-n működjön?

Figyelt kérdés

Windwos 7-en pedig van hang feltelepíti de mivel ezen az alaplapon 7 hangcsaktlakozó van csak a Zöld-be dugva van hang, tehát semmi állítási lehetőség de van hang. Mit kéne tenni jelenesetben hogy Xp-n működjön?



1. [link]



2013. márc. 17. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőként én megpróbálnám egy eredeti XP-vel ami sp3-as.
2013. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy Sp2 vagy Sp3 az ffontos? Nekem SP2a van fent. Azt írja.
2013. márc. 17. 14:05
 3/8 anti paladin ***** válasza:
Biztosan a jó driverrel próbálkozol?
2013. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbáltam az aLAplap eredeti lemezével is meg az Alaplap eredeti oldalárol is töltöttem le drivert. Ugyan az mindkét esetben.
2013. márc. 17. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Fontos az sp3, bár én valószínű win7-tel használnám.
2013. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:

SP2-höz kell egy KB888111 jelű javítás, amit a Microsoft az XP-ből, SP1-ből és SP2-ől is kihagyott. Anélkül nem megy fel semmilyen HD Audio drivere.


De miért akarsz egy modern gépen 12 éves XP-t futtatni minden áron?

2013. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert ma meghalt a win7 :D Véletlen ráfrissítettem, aki benne van a témába tudja h mi történt :D Na mind1 újrarakok, szokásosan win7 lemeze tiszta karc, xp lemezzel minden rendbe. És hát ezt tettem fel, üres DVD nincs, bolt nincs mert vasárnap van. De megnézem ezt a frissítést, köszönöm :) Aztán szólok hogy mi történt :))
2013. márc. 17. 17:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ma vettem DVD és most felment Win7 van is hang normálisan felment, de most olyan gond van hogy csak a zöld jack foglalatban van hang.
2013. márc. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!