Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépnek?

Mi baja lehet a gépnek?

Figyelt kérdés
Más-más időközönként totál lefagy a gép, olyan szinten hogy csak a reset gomb segít. Ha böngészek akkor egy élet mire behoz egy oldalt, ha egyszerre 2 programot akarok megnyitni arról nem is beszélve. A HD sentinelt már megnéztem azt írta minden rendben a winyóval, már újra raktam a windos-t, csináltam töredezettségmentesítést, kábel csere és már egy új tápot is vettem. Ami a gép elején lévő kis led ami azt jelzi hogy dolgozik a winyó folyamatosan világít. A kábel csere előtt csinált olyat hogy lefagy és azt hallom hogy fölpörög aztán kattog 2-őt az olvasós fej. A segítséget előre is köszönöm!

2013. márc. 15. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen vinyó.

Én nemrég jártam igy, visszaraktam a régi vinyómat is mert volt rajta adat. csakhát az a vinyó mindenféleképpen kuka volt. LElassult a gép, nem töltött be, ha be is töltött akkor nagyon lassú volt. Leválaszottam és egy windows telepités után megint jó lett minden. Szerintem nagy esély van rá hogy vinyó probléma lesz a gond.

2013. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belsöleg milyen állapotba van ?
2013. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nagy rá az esély hogy winyó csere? Mit értesz azon hogy belsőleg, szedjem szét?? Kicsit aggódom mert winyót még nem szedem szét soha.
2013. márc. 15. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se szedtem még szét, de ha hallod hogy kattog a vinyó akkor valoszinüleg baja van. Összes alkatrész közül talán a vinyónak a legkönnyebb megállapitani hogyha valami baja van.
2013. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
winyot nem is kell, én arra gondoltam hogy nem e poros e a belseje a gépnek tehát meg e van e a rendes szellőzés
2013. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gépet rendszeresen takarítom, esetleg az alján, vagyis a gépház alsó részen lehet por.
2013. márc. 15. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
a procci hütönél ?
2013. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A procinál sincs szinte semmi por.
2013. márc. 16. 00:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!