Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki összeállítana nekem...

Valaki összeállítana nekem egy jó kis gépet ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
Be szeretnék ruházni egy gépre, 70 000 ftot szánok rá. Játszanék főleg, a lényeg hogy lehessen majd később fejleszteni. Azt kérdezném még, hogy ha ennyi pénzt szánok rá, lehetséges hogy fut majd rajta a Mass effect 3? Ugyanis ezen játék miatt szeretnék új gépet venni.

2013. márc. 14. 17:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
10%

Nos kedves BM-Striker amit linkeltél az a giga taiwani leányvállalat listája ahol a ezt a GE-C420A-C2 típust nem is gyártják. Légy oly szíves és kímélj meg a sok butaságtól és nézz utána rendesen, esetleg látogass el a PH "milyen tápot vegyek " topikban és ott megkapod a helyes választ, ha nekem nem hiszel. Gigabyte GE-C420A-C2 (2x 12V ág,15-15A,80Plus Bronze) Ez egy minőségi táp, még akkor is ha te nem hiszed.

[link]

2013. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
10%

Kedves agentK elnézést kérek, táppal kapcsolatban felcseréltem a neveket. Neked a konfiggal és a vga-val kapcsolatban csak annyit, hogy nem olyan borzasztó rossz konfig az intel ivy és a HD6670 DDR3 ennyi pénzből.

Táppal kapcsolatban Afirax és BM-Striker -hez írtam a választ.

2013. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 BM-Striker ***** válasza:
50%
Ok, akkor tévedtem.
2013. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 BM-Striker ***** válasza:
67%
Összekevertem egy másik modellel, aminek hasonló volt a típusszáma.
2013. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Semmi baj tévedni emberi dolog, bárkivel megesik.
2013. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!