Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen cpu-t erdemesebb rakni...

Kamikaze17 kérdése:

Milyen cpu-t erdemesebb rakni intel vagy inkabb amd ha jatekra es munkara hasznalom a gepemet?

Figyelt kérdés

fejleszteni szeretnem a gepemet idovel most egy phenom ii x6 1055t van mellette nem tudom melyikre lenne erdemes lecserelni i5 3570k vagy fx 8350 lehet kesobb sli is lenne azert ezt a 2 cput irtam mert hasonlo arban vannak sot az amd meg olcsobb legalabbis nalunk

jelenlegi konfig:Alaplap Asus M4A87TD EVO

Cpu amd phenom tm ii x6 1055t 2,8 ghz turbo 3,3 ghz

Ram 16 g Kingston 4GB DDR3 1333MHz

Vga ASUS GTX670-DC2-4GD5 DirectCU II

Intel 520 120GB SSD

Tap FSP Aurum Gold 700W

HDD Western Digital Green 1000GB 64MB cache s Advanced Format


Haz: Cooler Master Elite 430


kicsit a cpu-t mar gyengenek erzem ezert ezt szeretnem fejleszteni es termeszetesen hozzavalo alaplapot is


2013. márc. 13. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam és hála az AMD azon hozzáállásának, hogy csak akkor cserélnek foglalatot, ha muszáj, szépen belement a lapomba egy FX-8320 (Gigabyte 990XA-UD3) ami mellé betettem egy OCZ SSD-t és nincs panaszom a rendszer sebességére. Főleg képfeldolgozásra, néha videóvágásra használom és nekem erre elég, pedig az 5D Mark II-m RAW-jai azért eszik a rendszert szépen, amikor LR-ben mondjuk egyszerre háromezret dolgozok fel belőle kötegelve. Szerintem ha a lapod támogatja akkor egyelőre FX és ha már nem tudsz majd hova fejleszteni és így is meg úgy is lapot kell cserélned akkor dönts arról, hogy milyen platformra váltasz.
2013. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos az alaplapom nem tamogatja az fx processzorokat most neztem asus oldalan
2013. márc. 13. 18:55
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Itt tudsz tájékozódni, könnyen értelmezhető grafikonokba rendezték a teszt eredményeket.


[link]

2013. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen munka?
2013. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!