Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen meleg a laptopom?

Miért ilyen meleg a laptopom?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy már nem a régi a gépem. Elég lassú lett mostanában pedig nem egy gyenge gép.Szoftveres gond nem lehet, mert már párszor újratelepítettem és ugyan olyan lassú maradt. Arra gondoltam talán túl meleg lehet, mert sokkal hangosabb is mint újkorában és érzem is rajta, hogy nagyon forró. Ezeket az értékeket mértem úgy, hogy a gép kb 2 órája van bekapcsolva és végig csak 1 google chrome futott: [link] Nem sok ez egy kicsit? :D A gép egyébként 2-3 éves és azóta nem volt belülről tisztítva. Ez lenne az oka?
2013. márc. 12. 17:32
 1/3 anonim válasza:
Azt a betyár úristenit... Elég forró a helyzet. 70 fok ??? Szerintem azonnal vegyél egy laptophűtőt vagy tisztíttasd meg mert ez nagyon magas.. Egy normál hőfokú procinak, még ha 6 órája is fut akkor is a normális az a 35 fok nagyon maximum.
2013. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Belegondolni se merek, hogy milyen meleg ha terhelve is van...:D Laptop hűtő az sajnos kilőve...a tísztításhoz meg azt se tudom, hogy fogjak hozzá :D
2013. márc. 12. 18:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Az előbb kicsit dolgoztam dreamweaver-ben és most, hogy kiléptem megnéztem és 90 fok a proci és az alaplap. De miért?
2013. márc. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!