Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudom eladni ezt a...

Mennyiért tudom eladni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

Üdv! Két kérdésem is lenne: az első, hogy az alábbi gépet mennyiért tudnám eladni ? lehetőleg alkatrészenként írjatok árat:


proci: Intel Core2Duo E8500

vidikártya: MSI Radeon HD5770 Hawk

alaplap: Asus P5B

ram: Corsair 2x2GB DDR2

táp: Fortran 500W

merevlemezt és a dobozt nem szándékozom eladni.


Másik kérdés pedig hogy az alábbi gép jó lenne játszásra? (nem kell, hogy a battlefield 3 ultra grafikán menjen fullHDban, de azért egy mass effect 3 vagy tera ne szaggasson rajta lehetőleg):


proci: Intel i5-3330

vidikártya: Radeon HD7850 2GB DDR5 ( [link] / Radeon HD7770 2GB DDR5 ( [link]

ramok: 2x4GB

alaplap: Gigabyte Z77X-D3H ( [link]


A vidikártyából melyik éri meg jobban nekem, ha azt nézzük hogy nem vagyok egy ultranagy gamer, viszont azért igényelem a minőséget ? Ha esetleg tudnátok prociból vagy vidikártyából ajánlani egy mégjobb alternatívát, írjátok meg. Továbbá legalább hány W-os tápra lenne szükségem egy ilyen géphez?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 10. 14:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt pontosan megmondják mennyit ér !

2014. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!