Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehetne megoldani egy...

Hogy lehetne megoldani egy SAMSUNG SP2014N merevlemeznél hogy a Hard Disk Sentinel újra mutassa az értékeit? (Leírás lejebb)

Figyelt kérdés

Szóval van egy SAMSUNG SP2014N merevlemezem a következő problémával.

A Hard Disk Sentinel nem képes lekérni az adatait, csak a nevét.

Ez a lemez eleve rossz volt, kb 1 éve nem használtam mert tönkrement, félre volt górva.

Tegnap rátaláltam és kicsit forrasztgattam, minden rendben van most vele, az elektronika nem sérült meg előzőleg sem, csak feloldódtak a portok forrasztásai néhány helyen.

Valami 80%-os volt a kondíciója(1 éve), ezért akartam megcsinálni, már a hibás szektorokat is eltüntettem róla, meg sikerült felismertetni a rendszerrel(betűjelet adtam neki, jó lassan formáztam stb stb.)

Szóval a kérdés adott, remélem segítettem valamit a leírással.

De ismétlem magam, az elektronikával semmi gond, csak nem tudja lekérni a lemez adatait, amit le szeretnék kérni.



#HDD #Hard Disk Sentinel #SAMSUNG SP2014N
2013. márc. 9. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!