Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Direct CU II-es hűtésű 7850-et...

Direct CU II-es hűtésű 7850-et mennyire lehet tuningolni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ez egy elég jó hűtés, de azért megkérdezem. Akinek nem világos, a kártya asus.

2013. márc. 7. 20:41
 1/3 Osynho ***** válasza:
Elkezded húzni és egyes órajeleken teszteled pl furmarkkal, miközben figyeled a hőmérsékleteket. Érdemes először külön-külön tesztelni a gpu és ram órajelet, majd a kettőt egyszerre. Mondjuk én lusta voltam és beállítottam 1000/5400 (1350)-ra. :D (Sapphire 7850 2gb). Tökéletesen stabil és nem melegszik.
2013. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Sapphire 7850 2GB van, Dual-X hűtővel, ami nemcsak, hogy halk, elég szépen hűti a GPU-t. Én sem próbálgattam sokat, a GPU lazán vitte az 1GHz-t a VRAM-nak nem adtam sokat, így azok 5GHz-n szaladgáltak (1250). Mondjuk én csak próbaképpen húztam meg ennyire (az összes 3D benchmarkot lenyomtam rajta), de alapból 950MHz-n járatom a GPu-t.
2013. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszokért
2013. márc. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!