Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lassulhatott be a...

Mitől lassulhatott be a bootolás a számítógépemen? Driver Detective okozhatja?

Figyelt kérdés
Feltettem ezt a programot, azóta mikor bekapcsolom a gépet nagyon nehezen jutok el a bootolási mezőhöz, mikor betölt a windows. Előtte csak kiírta gép a pillanatra hogy msi aztán pikk-pakk töltött be a windows, most meg több percig tart? A bios miatt lehet ez? Segítsetek

2013. márc. 6. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem ideírni, hogy mikor a winyót és a dvd meghajtót olvassa be, akkor időzik annyit, de ezt tényleg egyik percről a másikra történt
2013. márc. 6. 17:15
 2/4 anonim ***** válasza:

rendszervisszaallitas a pikk-pakk idopontra


ha drivereket frissitettel , az nem biztos ,hogy jo volt a gepnek ,amiert a progi azokat szedte le


ha nem megbizhato forrasbol volt van a DRiverDetective ,akkor mindegy..

altalanos virusirtas

2013. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogy tudom visszaállítani?
2013. márc. 6. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

a Driver Detective-t, NE ENGEDD a Windows-al EGGYÜTT indulni! (a beállításokban, vedd ki a Windítás a Windowssal elöl a bejelölést!)

az automatikus futtatást, is tiltsd le!

(csak akkor induljon, ha Te az indító ikonjával indítod!)

2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!