Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptophűtőt ajánlotok?

Milyen laptophűtőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Van egy Asus laptopom (K52F), és ehhez szeretnék egy laptophűtőt. Milyet érdemes venni? Én ezt néztem ki eddig:

[link]


Mennyire lenne jó vétel az előbb említett laptopomhoz?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. márc. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb! De tényleg. De viszont ezzel csak sík felületen tudod használni a laptopot. Ágyban, fotelben, lábadon sajnos nem. Mert nem olyan a kialakítása. 3 ventillátoros a legjobb. Nagyon megéri az árát. Ugyan ezt rendeltem meg én is:) És nem csak azért ajánlom mert ez az 1 et ismerem és akkor már ez a legjobb. Nem. Ez tényleg jó. Ami már ennél jobban hűt, az 5-6k tól kezdődnek.
2013. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És hogyha ágyban fekve is szeretném használni, akkor milyet tudnál ajánlani?

Köszönöm szépen az eddigi segítséget is!:)

2013. márc. 5. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiség:)

Itt egy olcsóbb fajta változat, ami nagyon egyszerü kiviteli szempontból. Ha értesz kicsit a barkácsoláshoz, te magas is összerakhatsz egyet tartót, amire, vagy amibe bele építed ezt a hűtőt, amit te linkeltél.

Ez pedig az ágyban is használható típus: [link]

Jó, mert ezen is 3 ventilátor van. Azért lényegeges mert így nagyobb az esélye hogy legalább az egyik ventilátor pont jó helyre fogja fújni a levegőt. ( A laptop alján található szellőző nyílásba)

Ez egy kicsit drágább fajta: [link]

Erről sajnos 1 kép van. De az oldalon tudsz írni kérdést, és megkérdezheted hogy az alja zárt e. Ha igen, akkor lehet használni bárhol. Ha ilyesmi fajtát akarsz, hogy lehessen az ágyban is használni, lényeg hogy az venti propellerjeihez ne érjen hozzá a takaró, nadrágod, stb. Mert felmelegedhet, és ugyan kicsit eséllyel de el is romolhat.

Ez biztos jó ágyba is: [link]

De itt 1 nagy venti van. Ami nem a legjobb. De annyit leírhatnál hogy hány fokos a proci illetve a vga, terhelés alatt és alap állapotban. Úgy lehetne megmondani hogy melyik fajta lenne a legjobb. Én nekem elég sok hűtő nem tetszik:D Azt is nézem hogy hogy néz ki. Pl ez nekem nagyon nem tetszik. Bár ezzel is tudnál bárhol gépezni: [link]

remélem a linkeket jól bemásolta ez a ratyi:D

2013. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elnéztem. Az első linkesen csak 2 venti van. Még annyit hogy nézd meg hol van a laptopod alján a szellőző nyílás, és próbálj meg olyat választani, hogy bele fújja a levegőt. Jó a 2 ventis is, csak lényeg hogy legalább az egyik találjon bele a nyílásba:D
2013. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm még egyszer! Ebből már ki tudok indulni, szerintem a mai nap folyamán meg is rendelem.:)
2013. márc. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!