Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb monitor?

Melyik a legjobb monitor?

Figyelt kérdés

3D-s LED monitort keresek, esetleg ezekről tudna írni valaki véleményt?


[link]


[link]


Melyik a jobb és mennyivel, miben, stb... Leginkább játékra használnám (meg filmnézésre) 1920x1080-as felbontásban. Melyik szemüvege "fárasztja" jobban a szemet illetve melyik kényelmesebb? Egy GTX 670-es vidi kártya melett lenne, ha ez számít valamit játékoknál...


2013. márc. 4. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyik aktív(Samu) a másik passzív(LG)


Általánosságban elmondható,hogy az aktív az tudja fárasztani a szemed,és tölteni kell az elemet a szemüvegben.

Viszont a passzívval ellentétben 3D üzemmódba is valóban fullHD a felbontás.


Ez amúgy egyén függő,hogy kinek melyik jön be,én személy szerint passzívat fogok venni,de nekem szempont a Dual Play is.


Kipróbáltad már mindkettőt?

2013. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából még egyiket se próbáltam ki, sőt még élőbe sem láttam. Eddig csak Media Markt-ban néztem (mivel ha jól tudom a Saturn megszünt), de ott csak 3D-s TV-k voltak. Esetleg tudnál ajánlani valami boltot ahol élőbe is meglehet nézni őket?
2013. márc. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!