Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » M Ilyen konfigot vennétek a...

M Ilyen konfigot vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenlegi konfigom : x4 960T , olcsó 11 ezer ft lap ,ctg 400 as táp,320gb wd sata3 as hdd,4 gb ram.Van egy srác durván 75 ezret adna így használtan( 1 éves) kompletten érte ( a 7850 1 gb kártyámat megtartom) És kéne helyette venni valami másik konfigot vga nélkül ( ugye az van ) kb 90 ezrem lenni is rá.Nagyon hajlok egy i3 3220 as cpu ra ( félek ettől a 2 mag + ht től kissé de valahogy a bulldozer cpu nagyon nem szimpatikus nekem, gyenge is meg ez a modulos felépítés áhh ).Nem tudom megérné e lecserélnem egy i3 as konfigra mert akkor tudnék venni egy sata 3 as lapot ,lenne egy ujj generációs cpu-m, beleférne egy sokkal nagyobb 1terás hdd új ctg tápom lenne , több garancia stb )
2013. márc. 1. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Másik opció hogy veszek alá egy sata 3 as lapot és 6 magosítom a cpu-t csak akkor meg kérdés hogy biztonságosan elég e a 400 as ctg táp egy x6 os cpu nak meg a 7850 nak.
2013. márc. 1. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:
A táp elég lesz x6+7850-nek is. Így nem éri meg szerintem, minimum egy fx6300 vagy i5 kéne, hogy érezd is a változást.
2013. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anti paladin ***** válasza:

Egy i3 játékok alatt kb. ugyanott van mint egy phenom2, van amikor jobb.

Forrás:

[link]


[link]


Sztem mindenképp válts, 75e azért a konfigért, igen jó ár.

2013. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!