Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérte belerakatni a memóriát...

Megérte belerakatni a memóriát egy hat éves gépbe?

Figyelt kérdés
Ma akartam két giga ddr2-őt berakatni laptopba, de mondta a csávó a boltba, hogy nem érdemes újat, így inkább két hasznááltat, az enyémben volt két öttizenkettes, azt beszámította egy ezresbe, és belerakott két egy gigásat. így egy ötöst kellett ráfizetnem. Ki is takarította a gépet és letesztelte a ram-ot.
2013. febr. 25. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Profitálni mindenképp fog belőle, bár egy ilyen idős gépnél gyakorlatilag már minden egyes alkatrész kifutott az erejéből.
2013. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen operációs rendszered van, meg mire használod a gépet, de szvsz. egy 6 éves gépbe új alkatrészt tényleg nem érte volna meg vásárolni.
2013. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem még vagy három évet, mert jó kis gép core 2 duo, két gigaherces, nekem nagyon megfelel. :)
2013. febr. 25. 19:29
 4/7 A kérdező kommentje:
xp van rajta, de majd win hetet akarnék azért is tetettem bele még egy gigát mert az kell ahogy olvastam róla.
2013. febr. 25. 19:30
 5/7 anti paladin ***** válasza:

Sztem megérte. Ezzel a befektetéssel újjab pár évre elég lesz ha nem akarsz játszani.

Filmezésre, doksikkal való bűvészkedésre bőven jó az a core2, fölösleges emiatt új vasat venni.

2013. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát egy giga helyett w7 alatt nagyon érezni a kettőt.
2013. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. febr. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!