Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen RAM kell a gépembe? És...

Milyen RAM kell a gépembe? És a ramon kivül kell még bele valami hogy egy kicsit gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
Van egy Abit An7 gépem, Amd Sempron 2600+ proci,1.83 GHz, és 512 RAm van benne. Tudom hogy ez egy régi gép,de még most is tökéletesen működik,csak szeretném egy picit felgyorsitani.Én csak facebook,és youtubozásra használom jóformán,de néha úgy érzem mintha picit gyengélkedne a gép(mikor görgetek lefele facebookon,néha meg akad stb.) Szoval gondolom kellene bele Ram :D vagy valami.. Haverom mondta hogy vegyek újjabb gépet,de én nem akarok inkább veszek ebbe egy két cuccot, ólcsón és még el megy egy darabig. Szoval milyen ram kell ebbe a gépbe? És azon kivül kellene még valami?

2013. febr. 24. 20:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy nem nagyon értek a számítógépekhez,szoval ha teszek bele majd ramot akkor valamit be kell állitani a biosban?
2013. febr. 24. 20:49
 2/20 anonim ***** válasza:
Haverod jól mondta. Ilyen öreg vacakra nem érdemes költeni.
2013. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De ha nekem ez tökéletesen meg felel facebook és youtube ra,akkor minek költsek feleslegesen 60 ezret? max 5 rugóból veszek ebbe ramot én arra gondotam...
2013. febr. 24. 20:52
 4/20 anonim ***** válasza:

+ 1 GB RAM


vga kártya milyen?

2013. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Valamit segitene az biztos,de hosszú távon nem éri meg. Max 2 giga ram megy bele és abból is a drágább fajta mert az sdram ami neked kell már drága.
2013. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez még DDR1-es memóriával megy. Viszonylag drága a DDR1, mert nem gyártják, de kifizethető. Nem kell semmit állítani a BIOS-ban. Berakod, és örülsz.
2013. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mi a fenének kell a FB t megemlíteni minden egyes nem az FB hez tartozó kérdésben?
2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amikor bekapcsolom a gépet azt irja ki hogy DDR2 meg valami 128 MB Amúgy a videókártya Nvidia Gforce 6600GT
2013. febr. 24. 21:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak ram kell bele
2013. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Oké de milyen? Azt még meg tudnád mondani? AM a videókártyáról épp ma húztam le a ventillátort mert hangos volt Játék nélkül túlmelegedhet?
2013. febr. 24. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!