Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a Catalyst...

Miért nem indul el a Catalyst Control Center?

Figyelt kérdés

Hibaüzenet1: [link]

Majd ezt leokézva(Hibaüzenet2): [link]

Letöltöttem a legfrissebb drivert az AMD honlapjáról,azzal elindult a CCC,de belassult a kártya,ezért visszaállítottam ezt,ami most van. Ezzel megfelelően működik a kártya,de nem nyitja meg a CCC-t. Ez azért rossz,mert 2 monitorom van,és hol az egyik oldalra teszi a 2-es kijelzőt,hol a másikra,és elég zavaró,hogy valóságban bal oldalon van a monitor,de jobb oldalra kell húzni az ablakot,hogy átkerüljön a másik monitorra.A win7 beállításai közt pedig nem találtam olyat,amivel be lehetne állítani,hogy a plusz monitor melyik oldalra kerüljön.

Mit kezdjek a CCC-vel,hogy elinduljön



2013. febr. 23. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz driver van fent. Milyen a VGA-d? Dobok linket hogy mit tölts le...
2013. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Win7?

Akkor az asztalon jobb egérgomb -> képernyőfelbontás (asszem) -> majd ahol ábrázolja a két monitort egérkével ráálsz a kettes számú monitorra -> katt, és nyomva tartva az egeret áthúzod az egyes monitor másik oldalára....

2013. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ATI Radeon 5850 vga van benne,de laptopról van szó.
2013. febr. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!