Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Heló! Nagy problémám akadt. A...

Heló! Nagy problémám akadt. A mai napon frissítettem az AMD ATI CATALYST szoftveremet 13.1 es verzióra. Azonban amikor befejezte a telepítést a rendszer kékhalált kapott. Hogyan lehetne megcsinálni a gépemet?

Figyelt kérdés
kékhalált kaptam amiben egy bizonyos atihdw76. sys fájlra hivatkozott a fájl több helyen is megtalálható C:/windows/system32/drivers store/file repository azóta a gépem nem indul csak csökkentettben (csökkentett+hálózattal írom ezt most)Próbálkoztam a CCC (catalyst control center) uninstallálásával viszont nem lehet csökkentett módban és az uninst fájl sincs meg. Letöröltem a fájljait és úgy sem ment.a C:/windows/system32/drivers store/file repository ban lévő fájlt ami a galibát okozza atihdw76.sys nem lehet letörölni próbáltam mindenféleképpen de nem sinkerült pedig utánanéztem hogyan lehet törölni fájlt /mappát.Azt írja: ENGEDÉLYT KELL KÉRNED A KÖVETKEZŐHÖZ: SYSTEM parancssornál: HOZZÁFÉRÉS MEGTAGADVA .kérem segítsen minden olyan ember aki ért az informatikához jól hiszen nem akarom leformázni a C meghajtót.Válaszodat előre is köszönöm!

2013. jan. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor eszközkezelő vga és a vga n válazd a driver vagy meghajtó program vissza állítását
2013. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbáltam az eszközkezelőben a driver frissítését és törlését is de ugyanúgy megmaradt az a fájl atihdw76 ami miatt kékhalál van még mindig
2013. jan. 27. 19:40
 3/5 Komplikato ***** válasza:
79%

Esetleg ha nyomod az F8-at boot közben olyat nem dob fel, hogy előző működő Windows indítása? Ilyenkor a driver telepítés ELŐTTI állapotban indítja a rendszert.

Amúgy nem lehet vírusos a géped? Nem szokás a fő usert kizárni a Systemből.

2013. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy virusos ugyanis jó virusirtóm van (norton 360) de kipróbálom ezt .Ja és szerintem ha megpróbálod te is törölni téged is kizár a systemből.
2013. jan. 27. 19:46
 5/5 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM KOMPLIKATONAK MŰKÖDIK!!!!!!!
2013. jan. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!